Aliuminio Suvirinimo Strypai WE53 Srauto Šerdimi Žemos Temperatūros Litavimo Viela 500x2.0mm 19.68x0.079" 50pcs Visų rūšių Aliuminio Remontas

€14.95 €21.36

 • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
 • Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)

Aliuminio Suvirinimo Strypai Srauto Šerdimi Žemos Temperatūros litavimui kietuoju Lydmetaliu Strypas/Viela 500x2.0mm 19.68x0.079" Visų rūšių Aliuminio Remontas/Virinimo/Litavimo

Tai žemos temperatūros aliuminio vielos, kurios gali būti suvirinti beveik visas baltas metalas, įskaitant aliuminio, Aliuminio Lydinių, lieto aliuminio, cinko lydinių, cinko liejimo, magnio lydinių, vario, švino lydinių ir metalo, nepanašų, suvirinimo, net už sunkius korozijos ar tarša nafta baltas metalas, net manote, Aliuminio Lydinys ne remonto darbus remontas.

Tinka pirminio suvirinimo operatorius užbaigti suvirinimo tik nedidelis šildymo prietaisas, stiprumą, suvirinimo siūles po suvirinimo paprastai didesnė nei tėvų, metalo stiprumą, suvirinimo operacija gali būti suprantama.

Aprašymas naudoti žemos temperatūros aliuminio viela:

Pirmas žingsnis: per fizinį valymo, šlifavimo paviršiaus.

Antras žingsnis: šildymo suvirinimo paviršiaus netauriųjų metalų, kol temperatūra laido darbinė temperatūra 380 -400℃, todėl galite pasikliauti šilumos laidumo netauriųjų metalų vielos lydymosi suvirinimo siūlės formavimui, siekiant išvengti degimo laidus liepsnos, ir tik tada, kai paviršiaus temperatūra pagrindinės medžiagos pakankamai, viela gali tekėti ir skverbtis į metalo indas.

Trečias žingsnis:

Kai remontas gana plonas aliuminio, kaip ilgai, kaip aliuminio pagrindo medžiaga yra kaitinamas iki reikiamos temperatūros, ir tada naudoti laidus ir atgal trinties tirpinto formos siūlės metalo lydymosi suvirinimo vielos šepetėliu, tik užpildyti susidarymą siūlės suvirinimo metu.

Ketvirtas žingsnis:

Nedideli gabaliukai yra suvirintos su propano dujomis, ir didelė dalis yra šildomas ir suvirinti pramoninės dujos arba indukcinio kaitinimo prietaisų, ir, žinoma, šalčio po suvirinimo.

Dalykai, kuriems reikia dėmesio:

Storesnės dalys yra šildomas labiau varginantis, todėl svarbu naudoti pagrįstą šilumos šaltinis, kaip ilgai, kaip paviršiaus temperatūra pagrindinės medžiagos pasiekė viela.

Darbo temperatūros, suvirinimo, gali būti atliekami, neutralus liepsna, suvirinimo darbai, kai oxyacetylene yra suvirinti, bet ne tiesiogiai su ugnimi suvirinimo viela.

Taikoma šilumos šaltinis: ji gali būti naudojama įvairių tipų šilumos šaltinių, pvz., propaną, oxyacetylene ir kt.

Saugojimas: be vėdinamoje ir sausoje vietoje, jis gali būti saugomas neribotą laiką.

Operacija dėmesį į detales:

1, paviršiaus pagrindinės medžiagos turi būti išvalyta. Aišku, ir pirmyn, suvirinimo

2 temperatūra, pagrindinės medžiagos yra 400 laipsnių C, o temperatūra pagrindinės medžiagos, turėtų būti išlaikoma 400 C per suvirinimo procesą, o temperatūra gali būti maža.

3, tabu naudoti liepsna dega suvirinimo viela. Po to, temperatūra pagrindinės medžiagos pasiekia 400, laidas natūraliai bus išlydyti šilumos laidumo pagrindinės medžiagos.

Pakuotė:

1PK (50pcs 500x2.0mm / 19.68x0.079")

Papildomi Pasiūlymai:

Mes teikiame visą spektrą Profesionalių Suvirinimo/Pjovimo produktų,


 • Prekės Pavadinimas: TywelMaster
 • Modelio Numeris: Tywel-Al-Al 50cmx2mmx50pcs
 • Svoris: about 200g
 • Lydymosi Taškas: apie 380-400 Laipsnis Celsijaus
 • ilgis: 500mm (19.68")
 • Pakuotė: 50pcs Pakuotėje
 • Pagrindinės Medžiagos: Aliuminio
 • Papildomas Srautas Reikalingas: NO
 • Prašymas: Visų rūšių Aliuminio litavimui kietuoju Lydmetaliu/Remontas/Suvirinimo
 • Medžiaga: Aliuminio / Aliuminio Lydinys
 • Skersmuo: 2,0 mm (0.079")
 • Srauto Kiekis: mažiau nei 5%

Žymos: Suvirinimo Viela, Pigūs Suvirinimo Laidai, Aliuminio Suvirinimo Strypai WE53 Srauto Šerdimi Žemos Temperatūros Litavimo Viela 500x2.0mm 19.68x0.079" 50pcs Visų rūšių Aliuminio Remontas.

Tepkueva Elza
2018-03-14
5/5
good product

Jums taip pat patiktų